Studio 40 Ubatuba
| Wi-Fi WiFi | Zwembad Buitenzwembad | Roken niet toegestaan Rookvrije kamers |
| Airconditioning | Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Studio 40 Ubatuba biedt snelle toegang tot verschillende stadsoriëntatiepunten, zoals het Caicara Museum, gelegen op op loopafstand van nog geen 5 minuten. Dit appartement biedt moderne faciliteiten, zoals Wi-Fi en benodigdheden zoals parkeerplaatsen voor autoreizigers.
Gasten van het appartement kunnen het centrum van Ubatuba bereiken met een wandeling van 30 minuten en het Ubatuba aquarium bezoeken, op 650 meter ervandaan. Studio 40 Ubatuba is ook 3 km verwijderd van het Praia das Toninhas gelegen. De accommodatie ligt op 25-minuten loopafstand van het Ilha Anchieta State Park.
Het appartement biedt u een kitchenette die met een koelkast en een oven uitgerust is.
- Locale bezienswaardigheiden
- Ubatuba Aquarium900 m
- Praia Vermelha2,4 km
- Praia Grande1,9 km
- Luchthavens
- Luchthaven São José dos Campos137 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Rookvrije kamers
- WiFi
- Parkeerplaats
- VIP in- en uitchecken
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- Beveiliging
- Alleen volwassenen
- Lift
Horeca
- Elektrische waterkoker
- Keukengerei
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Buitenzwembad
- Ligstoelen
- Zonneterras
- Tuin
- Ondiep gedeelte
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Tuinmeubelen
- Koffie- en theefaciliteiten
- Wasmachine
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Wat zijn de bekendste toeristische attracties in de buurt van Studio 40 Ubatuba?
Het Ubatuba aquarium en het Caicara Museum behoren tot de bezienswaardigheden in de buurt van Studio 40 Ubatuba. - ❓
Hoe ver is het stadscentrum van Studio 40 Ubatuba?
Het duurt 30 minuten lopen om van Studio 40 Ubatuba naar het stadscentrum te komen. - ❓
Wat is de prijs van het boeken van Studio 40 Ubatuba?
De prijs van het boeken van Studio 40 Ubatuba is $56. - ❓
Vind ik een parkeerplaats in Studio 40 Ubatuba?
Studio 40 Ubatuba heeft parkeerplaatsen.